فرهنگ سرای ارسباران


پاريس و من در هنر

نمایشگاه عکس ؛ پاریس و من ؛ در گالری شماره یک

  به گزارش روابط عمومی فرهنگ سرای هنر(ارسباران)٬تعداد ۲۸ قطعه عکس ۳۸X۵۰ با موضوع عکاسی از پاریس (شهری) پاریس و من از یکم تا دهم دی ماه در گالری شماره یک فرهنگ سرا برگزار می شود.

    غزاله دولت آبادی هنرمند آثار فوق٬ فارغ التحصیل رشته ی گرافیک و با تجربه مفید در زمینه سفالگری - عکاسی - تبلیغات و نقاشی است.

  دولت آبادی در این نمایشگاه سمبل های شهر پاریس را که به صورت رئال نمایش داده نشده است٬به تصویر می کشد.

  ساعات بازدید:۹ تا ۱۸

  لطفا برای کسب آگاهی بیشتر با نگارخانه فرهنگ سرا تماس بگیرید.

۲۰ - ۲۲۸۷۲۸۱۸


ارسباران

آغاز ثبت نام ترم زمستان در هنر

ثبت نام دوره های آموزشی هنر در فرهنگ سرای هنر (ارسباران) شروع شد

     به گزارش روابط عمومی فرهنگ سرای هنر(ارسباران)٬ ثبت نام دوره های آموزشی این فرهنگ سرا آغاز و تا هفته ی اول دی ماه ادامه دارد.

ازجمله این رشته ها:تفسیر و تجوید قرآن٬حافظ شناسی و شاهنامه خوانی٬شناخت مولوی و اشعار مولانا٬شعرخوانی و نقد شعر٬شرح اشعار سهراب سپهری٬ کارگاه داستان نویسی٬فن بیان٬ فیلم برداری در سینما و تلویزیون٬ تئوری های کارگردانی و زیبایی شناسی٬فیلم نامه نویسی خلاق(انفرادی و گروهی)٬نقد نظریه های سینمایی و تحلیل فیلم٬بازیگری سینما٬بازیگری تئاتر٬نمایش نامه نویسی٬کارگاه خلاقیت نمایشی(ویژه ی کودکان)٬کارگاه تئاتر تجربی(ویژه ی نوجوانان)٬طراحی و نقاشی(کودکان و بزرگسالان)٬خوش نویسی(خط درشت و تحریری)٬معرق٬مجسمه سازی٬نگارگری(مینیاتور)٬آواز کلاسیک٬پیانو٬ویلن٬گیتار(کلاسیک و فلامنکو)تنبور٬سنتور٬دف٬تمبک٬تارو سه تارو ...

   نظر به محدودیت ثبت نام ٬ لطفا برای کسب آگاهی بیشتر و ثبت نام با واحد آموزش فرهنگ سرا تماس بگیرید.

۲۰ - ۲۲۸۷۲۸۱۸


ارسباران

دف نوازان درويش خان در هنر

کنسرت موسیقی گروه دف نوازان درویش خان

 در فرهنگسرای هنر(ارسباران)

   به گزارش روابط عمومی فرهنگ سرای هنر(ارسباران)٬گروه کوبه ای دف نوازان درویش خان به سرپرستی شهاب قاسمی و خوانندگی جلال زند سلیمی ۲۸ و ۲۹ آذرماه ساعت ۲۱ در سالن اصلی فرهنگ سرا به اجرای برنامه می پردازند.

دف نوازان درویش خان متشکل از پانزده نوازنده سازهای دف٬تاس٬دف چهار زنگ و دف هشت زنگ به اجرای قطعاتی چون مرگ و زندگی٬بلبل شوریده٬شرح حال٬شکرانه٬بی حجابانه و ...می پردازند.

  خلیفه جلال زند سلیمی به همراه این گروه آواز خوانی و تصانیف را اجرا می کند.

 گروه فوق پیش از این در مراکز مختلف فرهنگی هنری اجرای برنامه داشته اند.

   علاقه مندان برای تهیه بلیت به فرهنگ سرای هنر(ارسباران) ۲۰ - ۲۲۸۷۲۸۱۸  نشر دارینوش ۲۲۰۰۰۴۰۰ ٬ خانه کتاب شهرآرا ۲- ۶۶۹۰۱۲۷۰  ٬ققنوس ۲۲۷۳۸۰۰۷ (تحویل در محل)٬سیاه سفید ۶۶۹۷۱۶۰۳ و کافه عکس ۸۸۷۹۱۱۹۱ مراجعه کنند.

   لطفا برای کسب آگاهی بیشتر با کانون موسیقی فرهنگ سرا تماس بگیرید.

۲۰ - ۲۲۸۷۲۸۱۸


ارسبارانعکاسی کودکان کار در هنر

نمایشگاه عکاسی کودکان کار با عنوان کلاس کار در گالری شماره ۲

   به گزارش روابط عمومی فرهنگ سرای هنر(ارسباران)٬ تعداد ۳۶ قطعه عکس دو گروه از کودکان ۱۲ تا ۱۸ ساله که در دو مرکز توانمند سازی غیردولتی:جمعیت دفاع از کودکان کار و خیابان - خانه کودک شوش (انجمن حمایت از حقوق کودکان) آموزش می بینند در گالری شماره ۲ فرهنگ سرا برگزار است.

    کودکان هنرمند این آثار گروه های نمایشی را تشکیل و در مناطق مختلف برنامه های هنری اجرا کرده اند.

   در سازمان های غیردولتی(NGO) های فوق که به صورت داوطلبانه با هدف توانمند سازی کودکان کار و تلاش برای بهبود وضعیت و آگاه سازی اجتماعی - تحصیلی - هنری - ورزشی - حرفه آموزی - خدمات بهداشتی و مددکاری برای کودکان و خانواده هایشان ارایه می شود.

      تکنیک عکس ها سیاه و سفید٬ابعاد ۳۰X۴۰ و مهلت بازدید تا ۳۰ آذرماه ساعت ۹ تا ۱۹ است.

لطفا برای کسب آگاهی بیشتر با نگارخانه فرهنگ سرا تماس بگیرید.

۲۰ - ۲۲۸۷۲۸۱۸ 


ارسباران

رسيتال پيانو در هنر

رسیتال پیانو کلاسیک در فرهنگ سرای هنر(ارسباران)

    به گزارش روابط عمومی فرهنگ سرای هنر(ارسباران)٬ جمعه ۲۳ آذر - ساعت ۱۶ و شنبه ۲۴ آذر ساعت ۱۹ رسیتال پیانو کلاسیک در سالن اصلی فرهنگ سرا اجرا می شود.

   در این برنامه نیما جارچی نوازنده پیانو به اجرای آثاری از بتهوون - لیست - باخ و شوپن می پردازد.

نیما جارچی پیش از این برنامه هایی را در فرهنگ سرای شفق(دانشجو) و دانشگاه علم و صنعت اجرا کرده است.

 علاقه مندان می توانند برای تهیه ی بلیت به فرهنگ سرای هنر(ارسباران) ۲۰ - ۲۲۸۷۲۸۱۸ و خانه کتاب شهرآرا ۲ - ۶۶۹۰۱۲۷۰ مراجعه کنند.

  لطفا برای کسب آگاهی بیشتر با کانون موسیقی فرهنگ سرا تماس بگیرید.

۲۰ - ۲۲۸۷۲۸۱۸


ارسباران

موسيقی ايرانی در هنر

کنسرت موسیقی ایرانی گروه چنگ در فرهنگ سرای هنر(ارسباران)

   به گزارش روابط عمومی فرهنگ سرای هنر(ارسباران)٬گروه موسیقی ایرانی چنگ به سرپرستی رامین صفایی و خوانندگی علی اصغر رستمی در سالن اصلی فرهنگ سرا ۲۲ و ۲۳ آذر ساعت ۲۰ به اجرای برنامه می پردازند.

   در این برنامه قطعاتی از ساخته های رامین صفایی در آوازهای ابو عطا٬دشتی و بیات اصفهان اجرا می شود.

   ساز بندی گروه چنگ شامل تار٬سنتور٬بم تار٬کمانچه٬نی٬تمبک و دف است.همچنین به مناسبت پنجاهمین سالگرد درگذشت ابوالحسن صبا قطعه در قفس نیز با تنظیمی جدید اجرا خواهد شد.

  علاقه مندان برای تهیه بلیت می توانند به فرهنگ سرای هنر(ارسباران) ۲۰ - ۲۲۸۷۲۸۱۸ و خانه کتاب شهرآرا ۲ - ۶۶۹۰۱۲۷۰ مراجعه کنند.

   لطفا برای کسب آگاهی بیشتر با کانون موسیقی فرهنگ سرا تماس بگیرید.

۲۰ - ۲۲۸۷۲۸۱۸


ارسباران

نگارگری و گل مرغ در هنر

نمایشگاه گروهی نگارگری و گل مرغ در گالری شماره یک

   به گزارش روابط عمومی فرهنگ سرای هنر(ارسباران)٬ تعداد ۴۰ تابلو A3 تکنیک گواش و آبرنگ با موضوع نگارگری و گل مرغ از آثار برگزیده عسل رگبار و مهری مظفری تا ۲۹ آذر از ساعت ۹ تا ۱۸ میزبان حضور علاقه مندان است.

    عسل رگبار در نمایشگاه های انفرادی و گروهی شرکت و هم اکنون در رشته طراحی سنتی(قالی؛کاشی و تذهیب) نزد استادان متعهد و مجرب چون دکتر منصور تامسن و اسماعیل نظری مشغول فراگیری می باشد.

مهری مظفری کارشناس علوم پایه و با تجربه ی مفید و حضور فعال در نمایشگاه های انفرادی و گروهی و نزد استادان متعهد و مجرب در حال ادامه هنرآموزی است.

   لطفا برای کسب آگاهی بیشتر با نگارخانه فرهنگ سرا تماس بگیرید.

۲۰ - ۲۲۸۷۲۸۱۸


ارسباران

فيلم سينمايی Hot Fuzz در هنر

     فیلم سینمایی  Hot Fuzz به جای اتوبوس شب در باشگاه سینمایی تهران

   به گزارش روابط عمومی فرهنگ سرای هنر(ارسباران) فیلم سینمایی اتوبوس شب به دلیل حضور کیومرث پور احمد و حبیب احمد زاده(نویسنده و کارگردان فیلم) فردا ( ۱۸ آذر) در مراسم تقدیر از برندگان جشنواره سینمایی آسیا و پاسیفیک خانه سینما به هفته آتی (یک شنبه ۲۵ آذر) ساعت ۱۸ موکول و فردا فیلم سینمایی Hot Fuzz  به کارگردانی ادگار رایت محصولی از سینمای انگلستان ۲۰۰۷ با حضور مهرزاد دانش پخش و نقد می شود.

  داستان فیلم ماجرای پلیسی است که از شهر لندن به شهری دیگر منتقل و با اتفاقات عجیب از طرف شهروندان آنجا روبرو می شود و سعی در حل اعمال جرم زا دارد.

 این فیلم از یک ساختار تخیلی و کمدی بهره برده است.

لطفا برای کسب آگاهی بیشتر با کانون فیلم فرهنگ سرا تماس بگیرید.

۲۰ - ۲۲۸۷۲۸۱۸

 


ارسباران

آثار علی تجويدی در هنر

آثار علی تجویدی با تنظیم سرور زره گر در فرهنگ سرای هنر(ارسباران)

به گزارش روابط عمومی فرهنگ سرای هنر(ارسباران)٬شنبه ۱۷ آذر ماه ساعت ۲۰ در سالن اصلی فرهنگ سرا ارکستر زهی تذرو به سرپرستی سرور زره گر و آواز وحید تاج ٬آثاری از استاد علی تجویدی آهنگساز و موسیقی دان برجسته ایران را به روی صحنه می برد.

در بخش اول ترانه های تذرو (تنظیم استاد تجویدی) یاد من کن٬منو نشناخته بود٬پیام بهار و قطعات آهو٬چهار مضراب و رنگ ماهور - همچنین در بخش دوم: ترانه های کو یاری٬می گذرم و بهار من و قطعه پرواز می باشد.

  ارکستر تذرو

 ویولن:سرو زره گر٬بهروز شریعت٬پیمان لهراسبی٬نوشین نظریان٬دنیا آهنگری و ملیکا نادری.

ویولا:فریده فرزانه٬میترا صفرخانی و مهدیه رضا زاده

ویلنسل:وحید وفایی

کنترباس:فرشید پاتینیان

عود:میثم هادی

سنتور:بابک شفیعی زاده

تمبک:ساغر خادم

     لطفا برای کسب آگاهی بیشتر با کانون موسیقی فرهنگ سرا تماس بگیرید.

۲۰ - ۲۲۸۷۲۸۱۸ 


ارسباران

اتوبوس شب در هنر

پخش و نقد فیلم سینمایی اتوبوس شب در باشگاه سینمایی تهران

   به گزارش روابط عمومی فرهنگ سرای هنر(ارسباران)٬در جلسه هفتگی باشگاه سینمایی تهران وابسته به کانون فیلم فرهنگ سرا این هفته (یک شنبه ۱۸ آذر ساعت ۱۸ ) فیلم سینمایی اتوبوس شب به کارگردانی کیومرث پور احمددر سالن اصلی فرهنگ سرا پخش و با حضور کارگردان(کیومرث پور احمد)٬شادمهر راستین(منتقد سینمایی)و میهمان هفته نقد٬ بررسی و به پرسش های حاضران پیرامون فیلم پاسخ می داده می شود.

  اتوبوس شب برنده جایزه بهترین فیلم از جشنواره پاسیفیک (آسیا و اقیانوسیه)در آبان ماه سال جاری و در یافت چندین جایزه از جشن خانه سینما بوده است.

   خسرو شکیبایی٬محمد رضا فروتن و الناز شاکر دوست از جمله بازیگران اتوبوس شب هستند.

داستان فیلم که به صورت گروهی با همکاری ۶ نویسنده به رشته تحریر در آمده است روایت اسرای عراقی است که توسط دو نفر بسیجی و راننده اتوبوس از مرز ایران عبور داده تا به اردوگاه آنان تحویل داده شوند و در طی مسیر در گیری هایی میان آنان اتفاق می افتد و ...

  لطفا برای کسب آگاهی بیشتر٬عضویت و شرکت در مراسم با کانون فیلم فرهنگ سرا تماس بگیرید.

۲۰ - ۲۲۸۷۲۸۱۸


ارسباران

دانش آموزان گرافيک در هنر

 تابلوهای نقش برجسته ی هنرمندان دانش آموز رشته گرافیک

 در گالری شماره یک

    به گزارش روابط عمومی فرهنگ سرای هنر(ارسباران)٬ نمایشگاهی از آثار برگزیده دانش آموزان هنرمند رشته گرافیک هنرستان بشارت در گالری شماره یک فرهنگ سرا برگزار شده است.

تعداد آثار ۲۶ تابلوی برگزیده ی نقش برجسته و موضوع آثار آزاد است.

 مهلت بازدید از  نمایشگاه تا ۱۷ آذر - ساعت ۹ تا ۱۹ است.

  لطفا برای کسب آگاهی بیشتر با نگارخانه فرهنگ سرا تماس بگیرید.

۲۰ - ۲۲۸۷۲۸۱۸ 


ارسباران

موسيقی فلامنکو در هنر

گروه موسیقی فلامنکو (ایران) در فرهنگ سرای هنر(ارسباران)

  به گزارش روابط عمومی فرهنگ سرای هنر(ارسباران)٬کنسرت موسیقی فلامنکو (ایران) به سرپرستی مهدی محققی و خوانندگی حسن نجف ۱۵ و ۱۶ آذر ساعت ۲۱ در سالن اصلی فرهنگ سرا برگزار می شود.

    در این برنامه که در دو بخش اجرا می شود آثاری از رافائل کورتس٬کامارون٬دلاایسلا٬پاکودلوسیا٬ويکتور ووتن٬ویسنته آمیگو٬مانولو سانلوکار٬محققی و نجف توسط گروه به اجرا در خواهد آمد.

     گروه فلامنکو با ترکیب سازهای گیتار٬گیتار بیس٬فلوت٬پیانو و کاخن به اجرای این آثار می پردازند.

  علاقه مندان می توانند برای تهیه بلیت به فرهنگ سرای هنر(ارسباران) ۲۰ - ۲۲۸۷۲۸۱۸ ٬ نشر دارينوش ۲۲۰۰۰۴۰۰ ٬ فروشگاه ققنوس (تحویل در محل) ۲۲۷۳۸۰۰۷ و خانه کتاب شهرآرا ۲ - ۶۶۹۰۱۲۷۰ مراجعه کنند.

      لطفا برای کسب آگاهی بیشتر با کانون موسیقی فرهنگ سرا تماس بگیرید.

۲۰ - ۲۲۸۷۲۸۱۸


ارسباران

گروه موسيقی ايرانی مهتاب رو در هنر

کنسرت گروه موسیقی ایرانی مهتاب رو در فرهنگ سرای هنر(ارسباران)

    به گزارش روابط عمومی فرهنگ سرای هنر(ارسباران)٬گروه موسیقی سنتی ایرانی مهتاب رو ۸ و ۹ آذر ماه ساعت ۲۱ در سالن اصلی فرهنگ سرا به اجرای برنامه می پردازند.

سرپرستی گروه یاد شده را وصال عرب زاده به عهده داردو در دو بخش تک نوازی و بداهه نوازی سه تار و کمانچه (بخش اول ) و گروه نوازی در آواز ترک (بخش دوم ) اجرا خواهد شد.

 گروه مهتاب رو در بخش اول وصال عرب زاده(سه تار) و هومان رومی (کمانچه) و در بخش دوم گروه ۱۶ نفره مهتاب رو قطعاتی را در آواز بیات ترک به اجرا خواهند آورد.

  علاقه مندان می توانند برای تهیه بلیت به فرهنگ سرای هنر(ارسباران) ۲۰ - ۲۲۸۷۲۸۱۸ ٬ نشر دارینوش ۲۲۰۰۰۴۰۰٬ فروشگاه ققنوس(تحویل در محل)۲۲۷۳۸۰۰۷ ٬خانه کتاب شهرآرا ۶۶۹۰۱۲۷۰ و کافه عکس ۸۸۷۹۱۱۹۱ مراجعه کنند.

  لطفا برای کسب آگاهی بیشتر با کانون موسیقی فرهنگ سرا تماس بگیرید.

۲۰ - ۲۲۸۷۲۸۱۸


ارسباران

نامه های ديجيتالی در هنر

پخش و نقد فیلم مستند نامه های دیجیتالی در باشگاه سینمایی تهران

    به گزارش روابط عمومی فرهنگ سرای هنر(ارسباران)٬ نامه های دیجیتالی از عباس کیا رستمی فیلم مستند این هفته ی باشگاه سینمایی تهران است که یک شنبه ۱۱/۹/۸۶ ساعت ۱۸ در سالن اصلی فرهنگ سرا پخش و نقد می شود.

 باشگاه سینمایی تهران وابسته به کانون فیلم فرهنگ سرای هنر (ارسباران) یک شنبه های هر هفته فیلم های منتخب و برتر را پخش و با حضور عوامل فیلم ٬ کارشناسان و منتقدان سینمایی نقد و بررسی می کند.

در پایان پخش نامه های دیجیتالی که یک اثر تجربی است٬ کارشناسان حاضر در جلسه از جمله شاد مهر راستین به نقد فیلم می پردازند و به پرسش های حاضران پیرامون فیلم پاسخ می دهند.

 لطفا برای کسب آگاهی بیشتر با کانون فیلم فرهنگ سرا تماس بگیرید.

۲۰ - ۲۲۸۷۲۸۱۸

  


ارسباران

کنسرت گروه کيميا در هنر

کنسرت گروه موسیقی ایرانی نغمه کیمیا

 در فرهنگ سرای هنر(ارسباران)

    به گزارش روابط عمومی فرهنگ سرای هنر(ارسباران)٬گروه موسیقی ایرانی نغمه کیمیا به سرپرستی غلام رضا حقیقی فرد و خوانندگی علی زند وکیل از تاریخ ۵ تا ۷ آذر - ساعت ۲۰ در سالن اصلی فرهنگ سرا به اجرای برنامه می پردازند.

 قطعات این برنامه که از ساخته های حقیقی فرد است در دو بخش شامل راستپنجگاه و اصفهان (بخش اول) و همایون و دشتی (بخش دوم) اجرا خواهد شد.

 تصانیف محرم راز٬خیال من٬مبتلا٬تو ماهی٬سرو روان و ...از جمله ی این قطعات هستند.

  ترکیب سازی گروه نغمه کیمیا تار ٬ بم تار ٬ عود ٬ نی ٬ کمانچه ٬ تمبک ٬ سنتور و پنداریک می باشد.

    علاقه مندان می توانند برای تهیه بلیت با فرهنگ سرای هنر(ارسباران)۲۰ - ۲۲۸۷۲۸۱۸ و فروشگاه ققنوس(تحویل در محل) ۲۲۷۳۸۰۰۷ تماس بگیرند.

    لطفا برای کسب آگاهی بیشتر با کانون موسیقی فرهنگ سرا تماس بگیرید.

۲۰ - ۲۲۸۷۲۸۱۸


ارسباراننگارگری و تذهيب در هنر

نمایشگاه نگارگری و تذهیب در فرهنگ سرای هنر(ارسباران)

 به گزارش روابط عمومی فرهنگ سرای هنر(ارسباران)٬تعداد ۲۵ تابلو در ابعاد ۵۰X۷۰ با روش اجرای استفاده از گواش و آبرنگ و موضوع آثار تذهیب جلد قرآن - شمسه - نقوش هندسی - مینیاتور - خط و تذهیب و... از آثار برگزیده ی سونا خلیل زاده و لوزا شریف زاده در گالری شماره ۳ فرهنگ سرا امروز (یک شنبه ۳/۹/۸۶) افتتاح شد.

 سونا خلیل زاده فارغ التحصیل رشته نقاشی ایرانی و لوزا شریف زاده فارغ التحصیل رشته ی تذهیب و نگارگری است.

  هنرمندان این آثار٬ پیش تر در نمایشگاه های متعددی حضور فعال داشته اند.

ساعات بازدید:۹ تا ۱۹

لطفا برای کسب آگاهی بیشتر با نگارخانه فرهنگ سرا تماس بگیرید.

۲۰ - ۲۲۸۷۲۸۱۸


ارسباران