فرهنگ سرای ارسباران


 

" مسابقه نمایش‌نامه نویسی تمدید شد"

 

       با توجه به در خواست نویسندگان و نمایش‌نامه‌نویسان مهلت ارسال آثار دومین دوره‌ی مسابقه‌ی بزرگ نمایش‌نامه‌نویسی برای کودکان و نوجوان تا 14 آذر 1387 تمدید شد. 

        به گزارش روابط‌‌عمومی فرهنگ‌سرای هنر ( ارسباران ) ، در این مسابقه به نفرات برگزیده، سه جایزه‌ی نقدی 000/000/45 ریالی، سه جایزه‌ی نقدی 000/000/30 ریالی، سه جایزه‌ی  نقدی 000/000/15 ریالی و جوایز ارزنده‌ی دیگری اهدا خواهد شد.

    همچنین چهار نمایش‌نامه‌ی منتخب هیأت داوران با موضوع انقلاب اسلامی ایران برای کودکان و نوجوانان از حمایت‌های انجمن تئاتر و سینمای انقلاب و دفاع مقدس  ، چهار نمایش‌نامه‌ی منتخب هیأت داوران با موضوع دفاع مقدس  از حمایت‌های بنیاد حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس و    چهار نمایش‌نامه‌ی منتخب هیأت داوران با موضوع نماز  از حمایت ستاد اقامه‌ی نماز سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران ، برای تولید برخوردار خواهند بود .

آثار برگزیده‌ی هیأت انتخاب در تاریخ 15/10/87 اعلام و سپس آثار برای صدور رأی نهایی به هیأت داوری که متشکل از پنج استاد این رشته  است، ارجاع می‌شود . مراسم پایانی نیز در تاریخ 10/11/87  در فرهنگ‌سرای هنر  برگزار می‌شود.

از تمامی نمایش‌نامه‌نویسان دعوت می‌شود؛ دو نسخه از آثار خود (یک نسخه به‌صورت مکتوب و یک نسخه بر روی CD) و فرم‌های تکمیل شده‌ی 1 و 2 را برای هر اثر،به نشانی تهران، خیابان شریعتی، خیابان جلفا، خیابان ارسباران ، کانون نمایش فرهنگ‌سرای هنر تحویل داده و یا ارسال کنند.

تلفن : 20-22872818


ارسباران