فن بیان در هنر

 برای نخستین بار آموزش فن بیان توسط

صدرالدین شجره ویژه ترم تابستان

  به گزارش روابط عمومی فرهنگ سرای هنر(ارسباران)،برای نخستین بار صدرالدین شجره چهره نام آشنای تئاتر،تلویزیون،سینما و برنامه های فرهنگی - هنری رادیو به ویژه نمایش رادیویی در طول چهاردهه فعالیت مستمر در رادیو،شبکه ها و برنامه هایی چون چشم انداز(شبکه سراسری)،جمعه ها با تئاتر(شبکه فرهنگ)،رنگین کمان هنر و توان مثبت(شبکه تهران)،گفت و گوی هنر(شبکه گفت و گو)و... به عنوان گوینده،کارشناس و مجری در شبکه پیام ، برای ترم تابستان در این فرهنگ سرا فن بیان می آموزد.

   شجره در نمایش های صحنه ای،تلویزیونی،سریال ها و فیلم های سینمایی متعددی به ایفای نقش پرداخته است.

    نویسندگی،تنظیم برای رادیو و کارگردانی نمایش های رادیویی از جمله اقتباس رادیویی از شاهکارهای ادبی چون راه آزادی(هاوارد فاوست) - خوشه های خشم(جان اشتاین بک) - پدران و فرزندان(ایوان تورگنیف) - خانه عروسک،خانه اشباح و جان گابریل بورکمن(هنریک ایبسن)،مسخ(فرانس کافکا) و تقریبا تمام آثار آنتوان چخوف و اکثر نمایش نامه های اکبر رادی از جمله نمایش های رادیویی شنیدنی هستند که صدرالدین شجره برای رادیو نوشته،تنظیم و کارگردانی و در برخی از  آن ها بازی کرده است.

  شجره مدرس  نمایش رادیویی در دانشکده صدا وسیماست که از آغاز دوره تابستان آموزش فن بیان را در فرهنگ سرای هنر(ارسباران) به عهده دارد.

   لطفا برای کسب آگاهی بیشتر و ثبت نام با واحد آموزش فرهنگ سرا تماس بگیرید.

٢٠ - ٢٢٨٧٢٨١٨

/ 1 نظر / 7 بازدید
اسرار

اسرار گیتی وبلاگی برای تمامی فصلهای زندگی لینک دائمی وبلاگهای آینده