تئاتر کودکان و نوجوانان در هنر

فرا خوان دومین جشنواره ی تئاتر کودک و نوجوان

اجرای دوره ای نمایش های برگزیده ی کودکان و نوجوانان

 

     به گزارش روابط عمومی فرهنگ سرای هنر(ارسباران)،

نظر به استقبال شهروندان محترم،هنرمندان و صاحب نظران از برگزاری نخستین دوره ی"جشنواره ی کودک و تئاتر"،معاونت هنری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با مشارکت مرکز  هنرهای نمایشی حوزه ی هنری ومرکز تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان،"دومین دوره ی جشنواره ی کودک و تئاتر" در سال 1387 را  برگزار می کند.

از گروه های داوطلب دعوت می شود با توجه به موارد زیر،درخواست خود را به ستاد برگزاری جشنواره – مستقر در این فرهنگ سرا ارسال کنند.

- به استثنای نمایش های شرکت داده شده در نخستین دوره "جشنواره ی کودک و تئاتر"،سایر نمایش ها می توانند متقاضی شرکت در جشنواره شوند.

- ضروری است گروه متقاضی با مراجعه به ستاد جشنواره نسبت به تکمیل و تحویل فرم تقاضا حداکثر تا تاریخ 30 خرداد 1387 اقدام کنند.

- نتیجه ی بررسی تقاضاهای رسیده(و در صورت تایید،زمان بازبینی از هر نمایش)در تاریخ 5 تیر 1387 به آگاهی خواهد رسید

- هیات بازبینی که از استادان صاحب نام و با تجربه ی تئاتر کودک و نوجوان هستند،نمایش ها را از 15 تا 20 تیر ماه ارزیابی می کنند.

- دومین جشنواره ی کودک و تئاتر به میمنت مبعث نبی مکرم اسلام حضرت محمد (ص) از 8 مرداد آغاز و تا 31 اردیبهشت 1388 ادامه خواهد یافت و نمایش های منتخب پس از توافق لازم و عقد قرارداد،مطابق جدول تنظیمی اجرا می شود.

  لطفا برای کسب آگاهی بیشتر با ستاد برگزاری دومین جشنواره ی کودک و تئاتر این فرهنگ سرا تماس بگیرید.

20 - 22872818

/ 1 نظر / 5 بازدید
اسرار

اسرار گیتی وبلاگی برای تمامی فصلهای زندگی لینک دائمی وبلاگهای آینده