بالاتر از آسمان در هنر

پخش و نقد فیلم سینمایی "بالاتر از آسمان"

 در باشگاه فیلم تهران

 

    به گزارش روابط عمومی فرهنگ سرای هنر(ارسباران)،باشگاه فیلم تهران وابسته به کانون فیلم این فرهنگ سرا در جلسه هفتگی خود (یک شنبه ٩ تیر ساعت ١٨) فیلم سینمایی بالاتر از آسمان با نویسندگی و کارگردانی فریدون حسن پور را پخش و با حضور اعضاء باشگاه و جمعی از علاقه مندان نقد و بررسی می کند.

 بالاتر از آسمان که محصول سال ٨۶ و  تاکنون نمایش عمومی نداشته است ، در باره پزشک جوانی است که برای گذراندن دوره یا طرح پزشکی خود به یکی از روستاهای شمال کشور اعزام می شود و ماجراهایی برای او رقم می خورد و...

   پس از پایان پخش فیلم فریدون حسن پور(نویسنده و کارگردان) - شاهرخ فروتنیان(بازیگر) - حسین محجوب(بازیگر) و رضا درستکار(منتقد سینمایی) از جمله میهمانان حاضر در جلسه ، پیرامون فیلم گفتگو و به پرسش های حاضران پاسخ می دهند.

   لطفا برای کسب آگاهی بیشتر،عضویت و شرکت در جلسه با کانون فیلم فرهنگ سرا تماس بگیرید.

٢٠ - ٢٢٨٧٢٨١٨

 

 

نمایشگاه گروهی معرق (تفکیک رنگ)

 در گالری شماره 2

      

   همچنین نمایشگاهی از ۴٠ تابلوی معرق تکنیک تفکیک رنگ - مینیاتور و موضوع طبیعت - فیگور و حیوانات ، از جمله آثار برگزیده هنرمندان باذوق فرشته کریمی - مینو کوچکیان - فاطمه رحیمی و سمانه هلالی است که در گالری شماره 2  این فرهنگ سرا آغاز و تا 10 تیر از ساعت 9 تا 19 ادامه دارد.

هنرمندان تابلوهای فوق دارای سابقه ی چندین ساله ی  تدریس در رشته معرق و برگزارس موفق نمایشگاه های متعدد انفرادی و  گروهی اند.

 لطفا برای کسب آگاهی بیشتر با نگارخانه این فرهنگ سرا تماس بگیرید.

20 - 22872818

 

/ 2 نظر / 5 بازدید
كانون قرآن مسجد ابوالفضل (ع) بوشهر

با سلام و عرض ادب به شما دوست عزیز. همیشه نفستان گرم و خداوند یاورتان. پنجشنبه 6/4/87 روز جهانی مبارزه با مواد مخدره. بنظر شما آیا کاری از دست ما برمی آید؟ هر چند با تبلیغات زیادی هم مواجه هستیم برای ریشه کنی آن. ولی ممکنه نظر شما زندگی یک نفر از اینا رو عوض کنه تا به جمع دوستان و خانواده برگردن. فراموشمون نکن.