هم نوازی سه تار و تمبک در هنر

کنسرت هم نوازی سه تار و تمبک کیا و ضیا طبسیان

 در سالن اصلی

    فرهنگ سرای هنر(ارسباران)،نشر موسیقی هرمس و انجمن موسیقی ایران کنسرت هم نوازی سه تار و تمبک کیا و ضیا طبسیان را برگزار می کند.

    به گزارش روابط عمومی این فرهنگ سرا برادران طبسیان در میان موسیقی دوستان به عنوان موسسان گروه کنستانتینو پل شهرت دارند. گروهی که برموسیقی قرون وسطی(اروپا یی و خاور میانه) و رنسانس تمرکز دارد.

نخستین آلبوم این گروه با نام پل پنهان با اقبال و نقدهای مثبتی در ایران همراه بود.

این دو هنرمند در قالب دو نوازی تاکنون ٩ آلبوم موسیقی در کانادا منتشر کرده اند و پس از برگزاری اجراهای موفق در کانادا و اروپا ،امسال برای اولین بار در وطن به روی صحنه می روند.

 اگرچه کیا و ضیا موسیقی زادگاه خود را آموخته و با سازهای ایرانی نیز می نوازند اما موسیقی شان به ردیف وابسته نیست و تلاش دارند تا ترجمان جدیدی از مقام های قدیمی موسیقی ایران پدید آورند.

 هم نوازی سه تار و تمبک ٣٠ و ٣١ خرداد ساعت ٢١ در سالن اصلی فرهنگ سرای هنر(ارسباران)برگزار می شود و همه علاقه مندان برای کسب آگاهی بیشتر و تهیه بلیت با این فرهنگ سرا

٢٠ - ٢٢٨٧٢٨١٨  و یا نشر موسیقی هرمس ٢٢٢٢١٨٧٣ - فروشگاه سیاه و سفید ۶۶٩٧١۶٠٣ - ۶۶٩۵٢۴٩٧ - فروشگاه ققنوس ٢٢٧٣٨٠٠٧ - خانه کتاب شهرآرا ۶۶٩٠١٢٧٠ - شهر کتاب کارنامه ٢٢٢٨۵٩۶٩ و فروش اینترنتی  www.iranconcert.com

تماس بگیرند.

 

 

 

/ 1 نظر / 10 بازدید
اسرار

اسرار گیتی وبلاگی برای تمامی فصلهای زندگی لینک دائمی وبلاگهای آینده