موسیقی دستگاهی در هنر

کنسرت موسیقی دستگاهی گروه صبحدم

 در سالن اصلی فرهنگ سرا


 
  به گزارش روابط عمومی فرهنگ سرای هنر(ارسباران)٬اولین اجرای موسیقی این فرهنگ سرا در سال جدید به اجرای کنسرت موسیقی دستگاهی گروه صبحدم به سرپرستی محسن دده بیگی و خوانندگی محمود مخدوم ۲۶ و ۲۷ اردیبهشت ساعت ۲۱ اختصاص داده است.
 کنسرت فوق در دو قسمت شامل دستگاه های همایون و ماهور با اجرای قطعاتی از درویش خان٬علی اکبر شهنازی٬عبداله دوامی٬یحیی زرپنجه و غلامحسین بیگجه خوانی اجرا می شود.
 گروه موسیقی دستگاهی صبحدم متشکل از سازهای تار٬سه تار٬عود٬کمانچه٬سنتور و تمبک است که بازسازی و اجرای آثار قدما از جمله فعالیت های این گروه می باشد.
  همه علاقه مندان می توانند برای کسب آگاهی بیشتر و تهیه بلیط به گیشه فرهنگ سرای هنر(ارسباران) ۲۰ - ۲۲۸۷۲۸۱۸ - دارینوش ۲۲۰۰۰۴۰۰ - ققنوس ۲۲۷۳۸۰۰۷(تحویل در محل رایگان)- سیاه و سفید ۶۶۹۷۱۶۰۳ و خانه کتاب شهرآرا ۲ - ۶۶۹۰۱۲۷۰ مراجعه کنند.

 

/ 1 نظر / 6 بازدید
سحر

خدای عشق بی آنکه بخواهی محبوب من باشی ، مجنون وفادار تو خواهم بود . بی آنکه دوستم بداری ، عاشقانه تو را میپرستم . من پیام دوستی و مهربانیم . من تو را بیش از هر کس و هر چیز در این دنیا دوست دارم . من آرزوی عشق آزادم . عشقی که به تمام گناهان جهان بخندد ای کاش از جنون من خبر داشتی . می دانی کدام جنون ؟ همین جنون مقدس . همین دیوانگی عشق . در عشقت پیروز و سر بلند خواهم شد و خدای عشق لقب خواهم گرفت . یادت هست : دست تو در دست من بود و جان من در دست تو . و با هم صحبت میکردیم . با تو گفتم : من هستم و یک دل خونین و دو چشم اشکبار که آنرا هم به تو تقدیم میکنم . و تو ... !!!! هیچگاه فراموشت نمیکنم . حتی اگر حضور فیزیکی نداشته باشی . آیا میل داری عشق دیرین را تجدید کنیم ؟ . من دل مهربان و عشق پاک خود را به تو تقدیم میکنم . تمنای حضورت را همچنان با شاخه گلی در کلبه ام چشم انتظارم...بدرود[گل]